Agora Garden tower житло майбутнього

  У листопаді 2010 року VINCENT CALLEBAUT, із власним екологічним баченням, переміг у конкурсі на будівництво хмарочоса у місті Тайбей, що у Тайвані.
Саме завдяки сміливим ідея екожитла та відновлювальної енергії у 2016 році у світі з’явиться це диво архітектури. Є декілька основних концепцій даного проекту.


Перш за все це екологічна філософія. Будівля спроектована таким чином, щоб споживати якомога менше енергії. Дана концепція поєднує в собі комплекс заходів для максимальної автономності. Це власна переробка відходів та використання дощової води, а також використання відновлюваних джерел енергії за допомогою найсучасніших нанотехнологій.
Морфологічна складова проекту. Натхнення для проектування AGORA GARDEN tower взято із основи всього живого із подвійної спіралі ДНК. Така форма безперечно буде у центрі уваги всіх прохожих, якщо дивитись знизу то вежа, немов, повертається кругом своєї осі.
AGORA GARDEN tower виконує разом із такими прикладами еко будівництва як проекти того ж таки VINCENT CALLEBAUT у Парижі  (Париж 2050) , та зелені вежі майбутнього в Мілані створює дуже потрібну екологічну нішу у сучасному будівництві і недалекому майбутньому на місцях і у нас в на теренах пост радянського простору з’являться такі вертикальні сади.

 

Вам також має сподобатись...