Крихітний будинок каркасного типу

  Здавалось би, що можна на 18 квадратних метрах збудувати. Проте якщо підійти з розумом та знаннями своєї справи то можна отримати чудове практичне житло де буде затишно та комфортно у будь яку пору року. Знаходиться помешкання в у Московській області Росії, і розраховане на невелику смію. В середині будинку є все необхідне для комфортного проживання.
Зими тут бувають дійсно холодними, тому спроектований для захисту в першу чергу від холоду. Температура може опускатись до -35,а підняти її  до комфортних +20 у цьому будинку можна всього за пів години.
Зовні покритий необроблених дощок. Ганок навколо трьох сторін будинку захищає стіни не тільки від сонця, але і від промокання, а деревину від шкідливого впливу поголи. Також по периметру росте Actinidia, це свого роду ліана. Коли вона розпускається то захищає стіни від прямих сонячних променів. Сніжні зими зумовили запроектувати дах під кутом 18 °. При такому нахилі сніг не впаде, що забезпечує додаткову термоізоляцію. Все продумано, як наслідок компактний і універсальний будиночок для невеликої сім’ї на всі пори року.

Джерело

Вам також має сподобатись...