Правила фен-шуй

Фен-шуй

Фен-шуй

Фен-шуй у перекладі із китайської як “вітер і вода”. У китайській культурі завжди вважали, що людина та Всесвіт це єдине ціле. Це наука жити в гармонії між навколишнім та внутрішнім світом. Щоб створити затишок та гармонію в домі потрібно слідувати ряду правил, та дотримуватись певних законів в облаштуванні помешкання.

Ці правила досить прості і запам’ятати їх не складно

  1. Чистота та порядок – це основа. Дрібні речі заховані у належних для них місцях.
  2. Все в домі працює як належить, не має зламаних і побитих речей
  3. В помешканні завжди необхідна кількість світла. Погане освітлення негативно впливає на енергетику людини і викликає апатію та інертність.
  4. Стіни і стеля чисті не закопчені і не потріскані.
  5. Потрібено добитись максимального збільшення вільного простору. Хоча це не просто зробити у невеликих квартирах, для цього варто використовувати багатофункціональні та універсальні меблі.
  6. Всі двері відкриваються у кімнати в які ведуть, виняток ванна та туалет.
  7. У місці відпочинку над головою не висить нічого гострого. А над ліжком взагалі нічого не висить.
  8. Важливо щоб всі кімнати в домі використовувались більш-менш рівноцінно. Якщо використовуєте якусь кімнату у якості складу і туди майже не заходите. Через це порушується циркуляція енергії у домі.
  9. Для гармонії інтер’єр і колірна гамма повинні вам подобатись і нічого не повинно дратувати. Меблі для вас комфортні іх положення не сковує і затримує ваші рухи.

Якщо ви дотримались цих не складних правил ваше життя, мабуть, уже стабільне і налагоджене і ви знаходитесь у гармонії із Всесвітом. А якщо не вистачає часу на масштабні зміни, починайте з невеликих кроків.

Джерело

Вам також має сподобатись...