Що таке Бонсай?

Слово ” Бонсай ” є японський термін, який в буквальному перекладі означає “посадили в контейнер”. Це мистецтво є похідним від стародавньої китайської садівничої практики, частина потім трансформувалась під впливом японського дзен-буддизму. Кінцева мета вирощування бонсай є створення мініатюрного, але реалістичне уявлення природи у вигляді дерева. Бонсай не є генетично карликові рослини, насправді, будь-які види дерев можна використовувати для вирощування в цьому стилі.

За допомогою методів зжимання крони, обрізки гілок, дуже обмежуючи але не відмовляючись від добрива використовують для того щоб перенаправити таобмежити здоровий ріст дерева. Частіше близько метра у висоту, проте бонсай не генетично карликові рослини. Однак рослини з меншими листям дійсно роблять невисокі композиції більш природніми. Будь-які види рослин, що мають стовбур та гілки можна успішно вирощувати в контейнері і творити з них бонсай композиції.

Вся зелень що нас оточує дерева, чагарники у дворі або в парку, рослини в розпліднику або дикий ландшафт – по суті будь-яка рослина може бути як стартовий матеріал для бонсай композицій.Більшість місцевих рослин можна вирощувати на відкритому повітрі, саджанці з більш тропічного клімату потребують прискіпливішого ставлення до себе і захист від нзьких температур не характерних ареалу іхнього природнього розповсюдження.

Визначення “бонсай” можна пояснити як:
” Bon ” це блюдце або тонка чаша. ” Саї ” представляє собою дерево або інша рослина.Таким чином, “Бонсай” означає або означає “дерево, яке посаджене в неглибокий контейнер”.

Контейнери для бонсай
Варіантів контейнерів для бонсай можуть бути настільки багато наскільки багато та настільки різними як і самі рослини що у них садят. Проте є декілька правил для цих горшків: це не високі проте достатньо широкі та довгі посудини вони повинні забезпечити необхвдний простір для кориневої системи і збалансувати центр ваги дерева. Колір контейнера повинен не надто привертати увагу та не відволікати від загальної бонсай композиції.

Вам також має сподобатись...