Як підібрати стиль спальні ?

   Дуже важливо підібрати стиль який найбільше підійде до характеру господарів. Існують різноманітні стильові варіанти оздоблення. У цій статті мова піде про найбільш цікаві ідеї

 • Класичний стиль
  Цей стиль підійде для людей із спокійним консервативним світоглядом, людям які вже досягли певних цілей у житті і які не змінюють інтер’єр у домі кланяючись за модою та тенденціями часу. Що характеризує таку спальню: це перш за все кімната правильної форми, не перевантажена деталями, білого кольору меблі із позолотою у поєднанні із пастельними тонами стін, або меблі кольору натурального дерева із бронзовими деталями та синьо-зеленими чи пастельними відтінками текстилю.

 

 • Кантрі стиль
  Або по іншому сільський стиль. Існує багато різновидностей англійський, скандинавський, французький. Основні характеристики це дерев’яна меблі, плетені крісла, картини із сільського життя, композиції із сухих квітів. Матеріали виключно природного походження.
 • Еко-стиль
  Дизайн створений природою. Спальня повинна бути світла та простора, колірна гама природна оформлена у теплих тонах. Основними повинні бути кольорами дерев’яних відтінків, кольору каменю та колір зеленої трави.
 • Спальня хай-тек
  Даний стиль підійде людям які ведуть активне життя та цінують функціональність та простоту. Особливістю хай-тек інтер’єру є простота у поєднанні із елегантністю. Колірна гамма що складає основу цього стилю це чорний білий та сірий кольори, їх можна розбавити синім, жовтим, червоним, або зеленим.
 • Спальня у стилі мінімалізм
  “Простота не проста” основне із тверджень мінімалізму. Адже чим менше речей знаходяться у певному просторі тим більша уваги приділяється кожному із них. Спальня у цьому стилі сподобається людям, що втомлюються від надто великої кількості кольорів і емоцій на роботі. Колірна гамма це чорно-біло-сіра з можливістю додавання якогось одного елемента у яскравому кольорі.
 • Вінтажна спальня
  У собі цей стиль гармонійно поєдную старі предмети із елементами сучасності. Основні матеріали текстиль “під старовину” кований метал, та дерево. І взагалі це спальня у яскравих тонах, цікавих візерунках та старовинних меблях (або зроблених зроблених такими штучно).
 • Модерн
  Цікавий та сучасний стиль в дизайні, основними постулатами якого є втеча від гострих кутів, плавні хвилеподібні лінії та пластичні форми. У колірній гаммі немає обмежень, головне щоб все було зроблене в одному напрямку. Використовують сучасні та природні матеріали, комбінуючи скло і дерево, пластик і натуральний камінь.

 

 

Джерело

 

Вам також має сподобатись...