Дизайн вітальні (фото)

Найкращий спосіб відчувати себе комфортно і затишно дома це додати частину власної особистості в інтер’єр. Кожна людина це Всесвіт відчуттів та вподобань, у кожного є щось своє неповторне потрібно лише заглянути у себе і довіритись своїм відчуттям. Можливо вам подобаються старі речі або до вподоби сучасні, можливо химерна суміш обох. Наступні декілька порад допоможуть перетворити вітальню у мирне святилище, де тіло відпочиває і заряджається енергією.

 1. Перш за все знайдіть власний стиль .
  Ви ніколи не будите почувати себе добре у власній вітальні, до поки вона не буде розроблена у відповідності із вашим стилем. Так що використовуйте власну індивідуальність та неповторність, щоб створити простір де ви будите з насолодою проводити час. Подумайте, що надихає вас. Це може бути що завгодно, улюблений фільм або музика, можливо улюблений вид спорту, чи можливо подорож або якась подія що мала особливе значення.
  Естетика та індивідуальність мають значення проте практичність та надійність залишаються важливими показниками, потрібно пам’ятати про цей баланс. І обирати меблі багатофункціональні та надійні.
 2. Освітлення
  Щоб задати настрій і підвищити продуктивність дуже важливо щоб більша частина природного світла розповсюджувалась по всьому периметру вітальні. Для цього потрібно пам’ятати про декілька порад перш за все вікна мають бути чистими, колір стін у яскравих тонах, дзеркало напроти вікна додасть не тільки ще одне джерело природного світа, але і створить ілюзію більшого простору.
  Перед вибором штучного освітлення потрібно пам’ятати про багатоцільовий простір, що використовується для читання, перегляду телевізора,чи просто проведення часу із сім’єю, саме ці міцся повинні бути більше освітлені. Для основного джерела світла вибирають одну люстру яка доповнює тему вітальні, але цього не достатньо. Для доповнення освітлення варто використовувати переносні світильники та та лампи, тепле світло від яких додасть атмосферності та допоможе доповнити відчуття затишку.
 3. Додайте деталей
  Всякі дрібнички, химерні скульптури, старовинні речі куплені на блошиному ринку додадуть затишку вітальні. Але якщо ви не великий шанувальник антикваріату ваші улюблені картини або сувеніри із подорожей допоможуть створити затишок. Подумайте які ваші улюблені цитати, досить непогано виглядає якщо їх роздрукувати та повісити на стіні, це показує внутрішній світ господаря дому, відражайте своє хобі, сімейні спогади у фотографіях та та у різних дрібничках із спільного минулого, свіжі квіти, свічки також прояви індивідуальності. Експериминтуйте з деталями та спостерігайте за вашими відчуттями вони підкажуть як краще.

Джерело

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

 1. Березень 28, 2015

  […] журнальний столик є чудовим доповненням до сучасної вітальні. Без зайвих надзусиль піднімається кришка і під нею […]